ЖК "Місто мрій"

Перетворюємо мрії в реальність

Про проект

"Місто мрій" – сучасний житловий комплекс, комфорт класу. Розташований в одному з найбільш перспективних районів передмістя Києва, що динамічно розвивається, з зручною транспортною розв`язкою. На відстані 10хв. від Міста Мрій знаходиться м. "Теремки", торговий центр "Магелан", "Єпіцентр", "Метро", ВДНГ, парк "Феофанія", та все необхідне для комфортного життя Вашої родини.
Інфраструктура відповідає всім сучасним уявленням про комфорт та безпеку. На закритій території зручно розташуються: супермаркет, кафе, фітнес-центр, банківське відділення, пекарня, кабінет сімейного лікаря та власний дитячий садочок. Значну частину території заплановано під зони відпочинку, де розташуються спортивні і дитячі майданчики.
Вивірені планування, просторі вікна, високі стелі, простір, наповнене світлом - це основа вашого майбутнього будинку, куди ви завжди з задоволенням будете повертатися.
ЖК "Місто Мрій" – все що потрібно для комфортного життя.
Лише від 8500 кв.м.

Переваги

Власний дитячий садок
Утеплений фасад
Індивідуальне опалення
Внутрішнє оздоблення, штукатурка стін
Закрита територія комплексу
10 хв. до метро Теремки
Розводка електромережі по всіх приміщеннях
Лічильники на газ, воду та електроенергію
План забудови
Планування
Розташування
ЖК "Місто мрій"
смт. Глеваха вул. Вокзальна, 3

‎‎+38 (097) 066 37 37

Про компанію-девелопера

Будівельна компанія "City Of Dreams" – це 11 років досвіду на будівельному ринку України в сфері житлової та комерційної нерухомості.
Здані об'єкти в смт.Глеваха
вул. Ботанічна 19
вул. Вокзальна 22